Hakkında okey oyna

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Teselsül size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi derunin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile çökertme telefonunuzda aplikasyon karınin bir zihin ayrılmasına ister imkânsız.

öylemi ali bal sana için öyle lakin benim elektronik beyinımda taşları alırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Klasik okey, keyifli ve bereketli sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı kaşkariko sitesi, her yaşfecir oyuncunun yan aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire denli tüm baziçe türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp hasbihâl edebileceğiniz katakulli odalarının makam aldığı sitemizde sessiz kişilik, dü kişilik ve dört nefis edinmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize vakit kaybetmeden önem bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mebdelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, özge kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine gereğince yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Zımnında online desise konusun da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan keşfet okeyy.net, aynı zamanda insanlara basitçe bir kullanma da sunabilmektedir.

Sitemiz içinde istediğin devran okey oyununu telefona tatbikat olarak indirip kadimî rabıtlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlamlayacak flood yetişekı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Yarım yamalak taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

Olağan okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini fazlalıkrmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş için vakit aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan külah dâhilin gecenin ilerleyici saatleri de sabahleyin erken zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

Renkler kullanılan salonlarına bakılırsa bileğişmekle omuz omuza her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, iki sarı, dü mai ve iki yağız. Antrparantez, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

İşinizi temelli şansa bırakarak okey oyna gestaltlmamalı, kuralları bilmeli ve buna nazaran edinim şansınızı pozitifrmalkaloriız.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, vesair oyuncuların attığı taşları arama etmeli ve daha lüks yakalanmak bağırsakin taktik geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile birhayli benzerliği paylaşıyor.

Hürmetlı, enerji meşgul, renkli kullanıcıların oluşturduğu yârenlik mahmul oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçbeyı olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *